Mecaz Ltd. Şti. 2008 yılında kuruldu. Ekibimiz ise 1986’dan bu yana sektörde faaliyet göstermekte. 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyim ile sektörün gelişimine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Akılcı ve kalıcı çözümler üretmeye; müşterilerimizin memnuniyeti için çeşitli alternatifler sunarak, her zaman en iyi sonuca ulaşmaya gayret gösteriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sektörde söz sahibi olmak adına tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Mecaz Ltd. Şti. sektör dahilinde çeşitli kollarda faaliyetlerine devam ediyor. Mecaz Bilgisayar, kurumsal satış ve bayilik sistemi ile lokomotif görevini üstlenirken, perakende satış mağazamızda son kullanıcıya yönelik satış hizmeti sunuluyor. Mecaz Hosting ise kişisel ve kurumsal çok sayıda internet sitesine barındırma hizmeti sağlıyor. Mecaz Tasarım ekibimiz grafik tasarım, reklam & promosyon hizmetleri ve web sitesi tasarımı alanlarında faaliyet gösteriyor. Mecaz Yazılım masaüstü (Windows, MacOS, Linux) ve mobil (Android, iOS) cihazlar için uygulamalar geliştiriyor. Aldimseni.com online alışveriş sitemizde ise tüm Türkiye’ye internet üzerinden online alışveriş imkanı sunuyoruz.