Zonguldak Dell Servisi | Dell Teknik Servis Hizmeti

Mecaz Bilgisayar teknik servisi, Dell markalı bilgisayarlarınıza da teknik servis hizmeti sunuyor. Inspiron, Optiplex, Latitude, Precision, XPS ve Alienware serileri ile birlikte Dell markası taşıyan notebook, desktop, tablet ve all in one olmak üzere tüm bilgisayar modelleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Özetle; Dell marka bilgisayarınız için bakım, onarım, teknik servis hizmeti alabileceğiniz bir merkez arıyorsanız, Mecaz Bilgisayar’a gelmelisiniz.

Teknik servis hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemlerden bazıları: İşletim sistemi kurulumu, sistem optimizasyonu, veri kurtarma hizmeti, anakart onarımı ve değişimi, ekran paneli değişimi, klavye paneli değişimi, elektrik adaptörü değişimi, batarya değişimi, sorunlu giriş/çıkış portlarının onarımı ve değişimi, sorunlu donanım parçalarının onarımı ve değişimi.

Zonguldak’ta Dell markalı bilgisayarınızın onarımı için teknik servis hizmeti arıyorsanız, Dell servisi için doğru adres Mecaz Bilgisayar.

Zonguldak Apple Servisi, Mac Teknik Servis TÜRKİYE’DE İLK!

Teknik servis merkezimizde onarım görmekte olan cihazlarınızla ilgili işlem aşamalarını tüm detaylarıyla Online Teknik Servis Takibi hizmetimizi kullanarak, anbean takip edebilirsiniz. Bu hizmet Mecaz Yazılım tarafından geliştirilmiştir. Detaylı işlem takibi Türkiye’de ilk kez ve sadece Mecaz Bilgisayar Ltd. Şti. tarafından sunulmaktadır.

Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz modeller:

  • Dell OptiPlex (Tüm modeller)
  • Dell Precision (Tüm modeller)
  • Dell Latitude (Tüm modeller)
  • Dell Inspiron (Tüm modeller)
  • Dell XPS (Tüm modeller)
  • Alienware (Tüm modeller)
  • Dell Inspiron Chromebook (Tüm modeller)
  • Dell G Serisi (Tüm modeller)
  • Dell Desktop modelleri
  • Dell All In One modelleri

Dell Alienware | Zonguldak Dell Servisi

Bilgilendirme: Teknik servis merkezimizde arıza tespiti için ücret talep edilmez. Servis merkezimize teslim ettiğiniz cihazlarınız ve tüm aksesuarlar sistem veritabanımızda kayıt altına alınır. Cihazınızın merkezimize geldiği andaki durumu fotoğraflanarak arşivlenir. Bu bilgilerle birlikte, cihaz ile ilgili belirttiğiniz sorunlar ve talepleriniz sisteme kayıt edilerek, bu bilgilerin birer kopyası teknik servis fişi ile size verilir. Arıza tespiti işlemi tamamlandıktan sonra size fiyat teklifi sunulur ve onarım işlemini başlatmak için onayınız istenir. Ücrete tabi olan hiçbir işlem sizin onayınız alınmadan gerçekleştirilmez. Teknik servis fişinizde cihazınızın işlem durumunu online takip edebilmeniz için gerekli bilgiler de belirtilmektedir. Firmamız Dell yetkili servisi değildir. Dell ürünleri için firmamızda garanti kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilmemektedir. Dell markalı ürünlerle ilgili 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimimizle Zonguldak ilinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Teknik servis hizmetimiz Dell markası ile sınırlı değildir. Marka ve model ayrımı olmaksızın; tüm masaüstü, dizüstü, all in one ve tablet bilgisayarlara bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.

Anahtar kelimeler:

Zonguldak Dell Servisi, Dell Teknik Servis